.

.

Убавинаво Жени Искинати Бои Сурови Полите Фармерки Прави Нозе Тексас Панталони

Убавинаво Жени Искинати Бои Сурови Полите Фармерки Прави Нозе Тексас Панталони

DEN 558.40
Достапност

Убавин е професионален бренд кој се фокусира на женската облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Оваа директно широка нога фармерки ткаенина е мека, карактеристики отпорни на абење и внимателен одговара. Може да носите со сандали или чизми или висока пета и тоа покажува секојдневен и привлечен. Класичните растегливи тексас панталони изгледаат одлично со исечен резервоар или капут. Нашата целосна линија на искинати, потресени, закрпи, кршење и уништување на суровиот раб или висок струк им се допаѓа на ентузијастите на модните фармерки и изгледаат гламурозно. Ткаенина : 85% Памук, 15% Полиестер. Овие фармерки имаат модно искинато и боење, со 4 помошни џебови за лепенки и 2 џебови за размавта за ретро-инспириран изглед и можат да складираат повеќе ситници. Убавинаво колорблок фармерките се изработени од висококвалитетен тексас за истегнување, опуштено вклопување и еластично за да ви помогнат да се чувствувате удобно за секојдневно носење. Тенкиот дизајн на исправени нозе ја менува формата на нозете и нуди силуета за издолжување на нозете, што ви овозможува лесно да одговарате на врвовите и чевлите во повеќето прилики. Два стила, бело и сино шиење, црно и сино шиење. Ние нудиме XS, S, M, L за вашиот избор. Внатрешната должина на овие фармерки е 74см. Секојдневен стил совршен за сите секојдневни прилики како запознавање, секојдневно носење, пазарење итн. Лесно се спарува со секојдневни врвови и чевли, нема повеќе грижи за тоа како да одговарате на комплетот. Препорачуваме да се повикате на нашата табела со големини пред да купите и купите најмногу ви одговараат. Рачно или машинско перење во ладна вода.

R

Комплементите на стоката