.

.

Знаме На Катар Мал Метал ИД Миленичиња Куче Таг

Знаме На Катар Мал Метал ИД Миленичиња Куче Таг

DEN 159.84
Достапност

Подобрете ја јаката на вашето домашно милениче со оваа единствена ознака за миленичиња! Ознаката е хромиран метал со прикажан дизајн обложен со СМОЛА отпорен НА УВ. Ознаката е приближно 0,88" (22мм) во дијаметар. Може лесно да се закачи за јаки со вклучената затворач за јастог. Подобрете ја јаката на вашето домашно милениче со оваа единствена ознака за миленичиња!. Ознаката е хромиран метал со прикажан дизајн отпорен НА УВ смола. Може лесно да се закачи за јаки со вклучената затворач за јастог. Ознаката е приближно 0,88" (22мм) во дијаметар. Графика И Повеќе производ.

R

Комплементите на стоката