.

.

Единствени поволни цени за женски зебра свиленкаста висока асиметрична појас Мини здолниште

Единствени поволни цени за женски зебра свиленкаста висока асиметрична појас Мини здолниште

DEN 0.33
Достапност

Женски зебра свиленкаста висока асиметрична појас одблесоци мини здолниште со високи асиметрични пламери мини здолниште со зебра печатење, совршено за дневни и слободни прилики. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. 100% полиестер. Флејд Миди здолниште. Сатен свиленкаста. Патент назад. Прицврстување на ременот. Високо ниско ниво. Еластична половината. Моделот се носи во големина XS (висина : 5'75 “, половината : 23 1/4 инчи, тежина : 125 фунти). Мерење (во инчи) Меѓународна големина Girth Girth - - Вкупна должина - 24 3/4 - 27 1/8s - 26 3/4 - 27 1/2m - - 28 3/4 - 28 L - 31 7/8 - 28 3/8xl - 35 - 28 3/4.

R

Комплементите на стоката