.

.

Склопувачка Торба За Складирање Храна Контејнер Зеленчук Овошје Микробранова Печка Греење Држач За Ручек Торбичка Кујна Организатор Додатоци

Склопувачка Торба За Складирање Храна Контејнер Зеленчук Овошје Микробранова Печка Греење Држач За Ручек Торбичка Кујна Организатор

DEN 1.00
Достапност

Безбеден материјал : торбата за складирање храна е изработена од квалитетен силикон, кој е еколошки, отпорен на топлина, флексибилен, не е лесен за кршење или деформирање.Еднократно : торбичката за складирање закуски лесно се мие и одржува и може да се користи повеќекратно, продолжувајќи го работниот век.Широко отворање : садот за храна доаѓа со голем отвор, што е погодно за полнење, совршен за овошје, зеленчук, месо, закуски и многу повеќе.Преклопување : торбичката за храна лесно се преклопува во компактна големина кога не се користи, совршена за употреба во домот и патувањето.Ладење и греење : организаторот на храна може да издржи широки температурни опсези, погодни за микробранова печка и фрижидер, погодни за ладење и загревање на храната.Материјал : Силикон.Големина : Прибл. 18, 5х10, 3х9, 5см/7, 28х4, 05х3, 74 инчи.Боја : Сина, Зелена, Розова, Бела.Капацитет : 1500МЛ.Може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.1 Парче Торба За Складирање Храна. Безбеден материјал : торбата за складирање храна е изработена од квалитетен силикон, кој е еколошки, отпорен на топлина, флексибилен, не е лесен за кршење или деформирање. Еднократно : торбичката за складирање закуски лесно се мие и одржува и може да се користи повеќекратно, продолжувајќи го работниот век. Широко отворање : садот за храна доаѓа со голем отвор, што е погодно за полнење, совршен за овошје, зеленчук, месо, закуски и многу повеќе. Преклопување : торбичката за храна лесно се преклопува во компактна големина кога не се користи, совршена за употреба во домот и патувањето. Ладење и греење : организаторот на храна може да издржи широки температурни опсези, погодни за микробранова печка и фрижидер, погодни за ладење и загревање на храната.

R

Комплементите на стоката