.

.

килим на нулом, 5 '7' 10

килим на нулом, 5 '7' 10

DEN 1667.84
Достапност

Допир на креативност и убавина за вашите подови и wallsидови. Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Без разлика дали вашиот ентериер е модерен или традиционален, Nu Loom е вашиот доверлив партнер за дизајн. Нашите килими се разноврсни и можат да се користат како уметност, како и тротоарите. Со широк спектар на стилови и палети на бои што треба да изберете, ние сме убедени дека ќе најдете совршено вклопување за вашиот простор. Дознајте повеќе за нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна.

R

Комплементите на стоката