.

.

Бела Рамка-Направена За Прикажување Фотографии Со Подлога

Бела Рамка-Направена За Прикажување Фотографии Со Подлога

DEN 415.84
Достапност

11х14 Бела Рамка За Слика-Матирана За Да Одговара На Слики 5х7 Инчи со Подлога или 11х14 Без Мат-Бела Подлога, Стаклена Предна Страна. Совршен за рамка за потпис за свадба или специјална пригода или за сите ваши фотографии. ДИЗАЈН : Елегантна бела рамка од 11х14 инчи и бела подлога со отвор од 5х7 инчи. Совршен за рамка за потпис за свадба или специјална пригода или за сите ваши фотографии. КОРИСТЕТЕ И ПРИКАЖЕТЕ : Елегантно прикажете ги вашите слики. Совршен за вашиот дом, канцеларија, студио, галерија или студентска соба. Прикажете ја вашата слика или со бела подлога од 5х7 инчи или 11х14 инчи без подлога. Вистинското отворање на подлогата е 4, 5х6, 5 инчи. Тој е дизајниран да држи фотографија од 5х7 инчи на место. Препорачуваме да ја залепите фотографијата на задниот дел од подлогата. КВАЛИТЕТ : Цврста рамка направена да трае. Чистото стакло без олово ја зачувува и штити вашата слика. КАРАКТЕРИСТИКИ : Висат вертикално или хоризонтално со лесен за инсталирање висечки хардвер. Фотографиите лесно се вметнуваат и заменуваат со лесни јазичиња за отворање одзади. ЗАШТИТНО ПАКУВАЊЕ : американско рамно развиено пакување кое помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки и стаклени предмети. Нарачајте со доверба, кликнете и додајте во кошничката денес.

R

Комплементите на стоката