.

.

Сухоазија Деца Дуксери За Девојки 11-Симпатична Цртан Филм Свиња Шема Џемпер Секојдневниот Живот Мека Дуксер Со Џеб

Сухоазија Деца Дуксери За Девојки 11-Симпатична Цртан Филм Свиња Шема Џемпер Секојдневниот Живот Мека Дуксер Со Џеб

DEN 255.68
Достапност

Младите Долги Ракави Кенгур Џеб Пуловер Дуксери Дуксер За Момчиња Девојки. Големина За Избор (инч) : . С - 6-7 Години-Должина-22,0-Биста-35,4-Полите Ширина-14,9-Ракав-14,5. М - 8-10 Години-Должина-22,8-Биста-36,6-Ширина На Полите - 15,5-Ракав-14,9. Л - 11-13 Години-Должина-23,6-Биста-37,8-Ширина На Полите-16,1-Ракав-15,3. XL - 14-16 Години-Должина-24,4-Биста-38,9-Ширина На Полите-16,7-Ракав-15,7. Карактеристики : . Материјал : Изработен од квалитетен тенок полиестерски материјал, удобен, мек, ласкав и функционален. Сезона : Пролет, fall, зима. Прилика : Одлично за трчање, спорт, пешачење, кампување, пикник, возење велосипед, возење, јога, теретана, риболов, активности на отворено, бокс, тренинг, музички фестивали, празник, концерти, забави, секојдневна секојдневна облека, улична облека, одличен подарок за деца, момчиња девојчиња, млади, тинејџери. Категорија : Дуксери Спарете го овој дуксер за мали деца со панталони, фармерки, хеланки за да го направите вашето дете помодерно и поубаво. ●Носење На Одлеаноци - Овие дуксери со качулка одлично За Дома, Училиште, Fall, Зима, Нова Година, Улица, Спорт, Костими, Плажа, Секојдневно И Секојдневно Носење, Одличен Подарок за Роденден, Празник, Забава, Божиќ, Прослава итн. €Уникатни Дизајнерски Дуксери q-3d галаксија животински елени лов шума череп цветни ноќта на вештерките божиќ fall цртан филм етнички идиански корејски стил, лесен за совпаѓање Во Пролет ,umn и Зима.

R

Комплементите на стоката