.

.

Република 540-384 - НВИ-Кампус На Државниот Универзитет Во Јужна Каролина Худи, Морнарица-Екстра Голем

Република 540-384 - НВИ-Кампус На Државниот Универзитет Во Јужна Каролина Худи, Морнарица-Екстра Голем

DEN 799.84
Достапност

Кампусот В Република Худи Со шарени логоа печатени на екранот на вашиот омилен колеџ се меки, лесни, но издржливи. Тие имаат двојна хауба со прилагодливи врвки за влечење и преден џеб од кенгур. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни Дуксери со Качулка Во Кампусот. Карактеристики качулка со качулка Со кампус Намалено Пилинг и Помек Воздушен Млаз Предиво Со Двојна Обложена Хауба со Соодветни Манжетни За Плетење Со Атлетско Ребро 1х1 И Појас Со Спандексдвоен Игла Шиење Низ Целиот Кенгур Торбичка Џебен Екран Печатени Колеџ Логоасортирани Бои Врз Основа На Колеџи Лесни, Меки И Издржливи Официјално лиценцирани Спецификации Боја : Навиза : Екстра Големо Име На Тимот : Име На Државниот Универзитет Во Јужна Каролина : Ncaamaterial : 8 Мл, 50/50 Памук И полиестерска Тежина : 1,9 Фунти-Sku : Wrpb476220 W Република 540-384-Nvy-04 Кампус На Државниот Универзитет Во Јужна Каролина Худи, Морнарица - Екстра Голем.

R

Комплементите на стоката