.

.

Маскирна Со Пруги Краток Секојдневен Моден Ракав Модел На Ревер Машка Машка Блуза Мажи кошули со Копчиња Долги Ракави Машки Вградени Кошули За Фустани Свечени Кош?

Маскирна Со Пруги Краток Секојдневен Моден Ракав Модел На Ревер Машка Машка Блуза Мажи кошули со Копчиња Долги Ракави Машки

DEN 0.33
Достапност

Дебелина : Стандардисезона : Лето3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Тип На Шема : Маскирен Стил : Мода, Секојдневен Материјал : должина На Ракавот На Плојестер : Краток Ракавгендер : Повод за мажи : Секојдневен, Секојдневен : Одговара на size1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење4.Облечете ја оваа проверена кошула за да изгледате повеќе господин5.Секој ден со него е супер среќен.Што добивате : машка Кошула ОД 1 ПАРЧИЊА2. со вашите омилени шорцеви итн.Менс копчето надолу кошула Шема : . Азиска Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 43см/16.93" Должина : 68см/26.77"Азиска Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 19см/7.48" Рамо : 45см/17.72" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"азиска големина : л сад : 6 велика британија : 10 Еу : 36 биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 47см/18.50" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"азиска големина : xl сад : 6 велика Британија : 10 еу : 36 биста : 112см/44.09" ракав : 21СМ/8.27" рамо : 49см/19.29" должина : 74см/29.13"азиска големина : 2хл сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116см/45.67" Ракав : 22СМ/8.66" Рамо : 51см/20.08" Должина : 76см/29.92" 4.Облечете Ја Оваа Проверена Кошула За Да Изгледате Повеќе Господин. 3.Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне. Одговара : Одговара На Големината. Дебелина : Стандард. Што Добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ.

R

Комплементите на стоката