.

.

Ева Бејн 'испрскана со сина 02' платно уметност

Ева Бејн 'испрскана со сина 02' платно уметност

DEN 638.40
Достапност

Започна фотографијата како хоби, но брзо стана опседнато со оваа уметничка форма и заврши диплома за професионална фотографија. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Истакнати бои : Сина, светло сина, црна, бела Ева е родена во Унгарија и откако патуваше низ светот и ги менуваше кариерите на патот, таа се насели во Сончев Сиднеј, Австралија. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.Уметник : Ева Банесубјект : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има хевили-уредувана фотографија од цвет со позадина на фокус. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Ева Бејн 'испрскана со сина 02' платно уметност. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Нејзината работа е меѓународно изложена во Австралија, Европа и. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат.

R

Комплементите на стоката