.

.

10х10фт ЕЗ Крошна Белведер Страничен Ѕид Светло Зелена

10х10фт ЕЗ Крошна Белведер Страничен Ѕид Светло Зелена

DEN 1055.20
Достапност

Вкупна Големина( Lx W) : 115 3/8 x 80 5/16 (293 x 204 см)Должина На Прицврстувачот За Кука И Јамка : 7 7/8 (20 см)Нето Тежина : 1,54 Фунти (0,7 кг)Тежина На Ткаенината : 120g1x Страничен Ѕид1x Прирачник забележете дека рамката и крошната не се вклучени. Карактеристики : Широка Примена - 1 Парче Само Insta Hibit 10x6.6ft Универзален Страничен Панел одговара на 10ft страна од 10x10ft; 10x15ft и 10x20ft canopies; се комбинира со повеќе парчиња за да ве заштити од ветер и надворешно нарушување што исто така обезбедува приватен простор; живописната боја носи свежина во вашиот живот; исто така прекрасен привлечник за слободно мешање и совпаѓање на вашиот уникатен шатор (Само Страничен Ѕид). Издржлива Ткаенина-Надградена 1080д 120гр Оксфордска ткаенина Со пвц облога го удвојува животниот век на сервисирање и има отпорност на абење; Водоотпорност за да се обезбеди заштита во денови на дожд. Ув30+ Заштита-Ефикасно блокира 95% штетни УВ зраци; за да ја заштитите вашата нежна кожа под изгорено сонце. Лесно За Инсталирање-со прицврстувачи за куки и јамки зашиени од 3 страни за едноставно и цврсто прицврстување на шаторот; исто така, закачете го прицврстувачот на горната страна за лесно прицврстување на крошна; максимално заштедете време од склопување. Отпорност На избледување-постојаноста на Бојата до Европско Стандардно ниво 4 ја одржува оригиналната боја под изложување на сонце за долготрајна убавина. Не е отпорен на оган; ве молиме чувајте го подалеку од оган.

R

Комплементите на стоката