.

.

Пинк-мермер-телефон случај ЗА LG K За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Розова-Мермер-Случај ЗА LG K42

Пинк-мермер-телефон случај ЗА LG K За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Розова-Мермер-Случај ЗА LG K42

DEN 207.84
Достапност

Печатење Со добар Квалитет Напредната технологија за печатење ги одржува печатењата на капакот живописни и не е лесно да исчезнат.Целосна Заштитаи Задните И Предните Подигнати Рабови Подигнете Ја Камерата И Екранот Повисоко Од Површината За Контакт, Избегнувајте Потенцијални Гребнатини На Камерата И Екранот. Вие го заслужувате најдоброто. Дизајнот на отпечаток од прст и отпорен на нечистотија обезбедува совршен и природен чист приказ на Вашиот Телефон.Тенок и Лесен со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот телефон, но со дополнителен стисок; флексибилниот материјал го прави ставањето и вадењето од ветре.Премиум Силиконски Материјаловој телефонски случај е направен од силиконски со супериорен квалитет, безбеден и еколошки, супер мек, издржлив и отпорен за да пожолти со текот на времето.[Целосна Заштита] И Задните И Предните Подигнати Рабови Ги Креваат Камерата И Екранот Повисоко Од Површината За Контакт, Избегнувајте Потенцијални Гребнатини На Камерата И Екранот. Пинк-Мермер-22 телефон случај ЗА LG K42 За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Розова-Мермер-22 Случај ЗА LG K42.[Тенок и Лесен] со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот телефон, но со дополнителен стисок; флексибилниот материјал го прави ставањето и вадењето од ветре [Добијте Комплименти] Многу од нашите клиенти ни кажаа дека имаат многу комплименти со оваа убава футрола за телефон.

R

Комплементите на стоката