.

.

ФАУ зајак крзно декоративно фрлање перница, 20 x20

ФАУ зајак крзно декоративно фрлање перница, 20 x20

DEN 287.84
Достапност

Овие елегантни перничиња од крзно од крзно се тренд и се изработени со супер мек, полиестерски материјал кој е толку богат и луксузен изглед што перниците додаваат и визуелно и сензуално задоволство на вашиот декор. Машината направена во Кина, секоја перница има надворешен материјал на супер-меко кадифено крзно од зајаци, направено од 100% полиестерско влакно со затворање на патент. Пополнувањето за секоја перница е направено и од 100% полиестер. Секоја перница е направена во одличен акцент на перница од. Без разлика дали се облекуваат обична и пријатна точка на вашиот дом или едноставно ја зголемуваат елеганцијата, овие перници се прилагодливи и заменливи за да се сместат огромен број простори за живеење. Сликајте го вашиот тросед, омилен стол, футон или кревет со оваа луксузно шармантна перница, бидејќи е сигурно да го задоволи дури и најбоганиот декоратор за внатрешни работи со својот софистициран шарм. Едноставно не можете да тргнете наопаку во набавката на овие перници за faux-fur бидејќи тие обезбедуваат мека, мијајте ја раката во искуство на апсолутен луксуз, поканувајќи ги вашите гости да се релаксираат и да уживаат во нивната удобност. Мерки 20 „x20“ плоштад. Само чисто место. Увезени. Мека и луксузна. Работ на нож. Faux крзно.

R

Комплементите на стоката