.

.

Б91хз Карго Шорцеви За Жени Набраздени Панталони Бикини Мини Високи Тесни Шорцеви Женски Танц Пол Половината Панталони Црвено,М

Б91хз Карго Шорцеви За Жени Набраздени Панталони Бикини Мини Високи Тесни Шорцеви Женски Танц Пол Половината Панталони Црвено,М

DEN 207.84
Достапност

Карго Шорцеви За Жени Набраздени Панталони Бикини Мини Високи Тесни Шорцеви Женски Танц Пол Половината Панталони Ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Повод : Повик. Забелешка : . Дебелина : Стандард. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Тип На Шема : Цврст. Пол : Жени. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони. Материјал : Полиестер. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот И поставките Удобни И Разноврсни : Течни шорцеви, Погодни за сите типови на тело. Совршен за секоја пригода, од ноќ во градот до сончев ден на плажа или соседството 1031 јули скара. Бескрајни Можности : 4-насочната ткаенина за истегнување обезбедува максимална флексибилност и удобност кај овие женски шорцеви. Вклучува 2 функционални џебови за практично складирање. Достапно во различни бои, отпечатоци и големини. Дише и Ја Отстранува Влагата : Овие Полноќни Црни шорцеви за жени имаат уникатна технологија за отстранување на влага која брзо ја апсорбира потта и ве одржува суви за време на вежбањето. Идеален за топли летни денови, тренинзи или какви било активности на отворено. Овие препи шорцеви се дизајнирани за лесна нега и долготрајно носење. Мека и Лесна : Изработена Со путер мека ткаенина која е нежна за кожата и лесна, тие обезбедуваат второ чувство на кожата. Погоден за сите временски услови, обезбедувајќи максимална удобност и издржливост. Машина за перење и без намалување. Ја задржува својата форма и боја дури и по повеќекратно перење. Купувајте Со Доверба : Овие шорцеви на плажа за жени доаѓаат со политика за враќање без прашања, која ви овозможува да ги вратите за целосна наплата.

R

Комплементите на стоката