.

.

Подобри домови и градини Симон Лесно виси за прозорец со прозорец

Подобри домови и градини Симон Лесно виси за прозорец со прозорец

DEN 0.67
Достапност

Инсталирајте ги панелите за прозорци со леснотија, без да ја симнете шипката! Панелот за завеси за прозорецот Simon Easy Hang има лесни громи за свиткување за брза инсталација и мазно летање низ шипката. Променете го изгледот на вашиот декор во еден момент! Затемнувањето на просторијата затемнување е едноставна за поставување и полетување за да се мие почесто. Gecакард геометриска шема на цврста залепена ткаенина ќе додаде класичен изглед на кој било декор. Вклучува 1 панел по пакет и мерки. Подобри домови и градини Simon Easy Hang Grommet Window Panel : Лесна инсталација : Флексибилни громи ќе ги има во секунди. Дизајн : Завесата со лесен виси за висина се одликува со геометриска шема quакард. Вклучува : Секој пакет вклучува 1 панел за завеси на прозорецот и мерки. Флексибилен стил : Променете го изгледот на вашиот декор во еден момент. Лесна грижа : Брзо да се постави и да се симне за да се измие. Громатски врв : мазно летање низ шипката за прозорецот.

R

Комплементите на стоката