.

.

Црвен гребен Роувер III поларијазирани очила за сонце

Црвен гребен Роувер III поларијазирани очила за сонце

DEN 687.84
Достапност

Црвениот гребен Roover III Поларизирани очила за сонце со високо -отпорни на инјектирање Поликарбонат леќи се состојат од шест слоја на заштита. 100% ултравиолетовиот филтер штити од штетните зраци на сонцето. Чистиот PVA поларизирачки филтер го апсорбира рефлектираниот сјај, овозможувајќи ви да видите подобро од кога било. Прилагодена најлонска балистичка кутија и крпа за чистење на микро-влакна вклучена со секоја рамка на Црвениот гребен. Црвен Риџ Ровер III Поларизирани очила за сонце : Јасно. Големина 62-15-124. Стил за враќање на вратот. Пластичен материјал. Вклучува прилагодена најлонска балистичка кутија и крпа за чистење микро-влакна. Предмет RR-15.

R

Комплементите на стоката