.

.

DesignArt 'Златен акварел Аметист I' глам wallиден часовник

DesignArt 'Златен акварел Аметист I' глам wallиден часовник

DEN 561.92
Достапност

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој wallиден часовник со беж глам круг. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, оваа златна акварела Аметист I часовник пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник со глам е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

R

Комплементите на стоката