.

.

Главни мириси нафта во дифузер, Loveубовен живот

Главни мириси нафта во дифузер, Loveубовен живот

DEN 0.33
Достапност

Главни дифузер за масло од мириси, Loveубовен живот : Дифузер за масло од мириси, Loveубовен живот, има лесен за употреба приклучок за вртење и додава личен декоративен допир додека го распрснува вашиот омилен мирис низ целиот дом. Дифузерите се наменети со подобри шишиња со масло за мириси на домови и градини. Едноставно извртувајте го капачето на мирисот, приклучете го, приклучете се и веднаш ќе започне да пушта смирувачки миризлив мирис во воздухот. Тие се идеални за создавање топла и добредојдена околина во вашиот дом. Прилагодете ја секоја поединечна просторија со уникатен мирис и декоративен дифузер за масло од мирис. Уживајте во недели и недели на долготраен мирис. (Масло за мирис што се продава одделно) Дифузер за масло од мириси : Недели на долготраен мирис. Користете со подобри домови и градини масла за мириси (продадени одделно). Одлично за секој простор во дома или канцеларија. Широк асортиман на мириси на располагање. Стилски додаток за дома. Лесен за употреба приклучок за вртење. Упатства : Ротирајте го електричниот приклучок доколку е потребно. Отшрафете го капачето и вметнете шише со масло од мирис во дифузер додека не кликне. Вметнете исправено во излез. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Држете се надвор од дофатот на децата. Само за затворено употреба. Не потопувајте во вода. Не приклучувајте ништо во излезот погоре. Не ставајте прсти или предмети во производот. За безбедна употреба, приклучете го само во правилно функционирање на wallидни места од 120 волти. Ако користите излез GFCI, тестирајте редовно. Не користете со жици за продолжување. Користете 24 "подалеку од површините. Следете го упатството за упатства внатре.

R

Комплементите на стоката