.

.

Випет Куче Цврст Сет На Метал 0.6 Шиење Стебло Тркалезни Копчиња - Сребрена Боја

Випет Куче Цврст Сет На Метал 0.6 Шиење Стебло Тркалезни Копчиња - Сребрена Боја

DEN 3.00
Достапност

Ќе ви се допадне да ги користите нашите метални копчиња за стебло во сите ваши проекти. Секое копче има големина од 0,6 инчи (15мм) и комплетот вклучува 10 копчиња.Подобрете ги вашите проекти со овие забавни метални копчиња. Тие можат да бидат зашиени на облека, капи, ракавици, шалови, ранци, ракави за пиење, ќебиња, домашен декор и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. Копчињата се совршени за вашиот проект и се перат во машина.Копчињата се врежани во нашиот Мрзлив објект Во Калифорнија За да создадат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ШАРМАНТНИ МЕТАЛНИ КОПЧИЊА-ќе ви се допадне да ги користите нашите метални копчиња во сите ваши проекти. МАЛ ПО ГОЛЕМИНА, ГОЛЕМ ПО ШАРМ-Секое копче има големина од 0,6 инчи (15 мм) и комплетот вклучува 10 копчиња. ЗАБАВЕТЕ и ЗАНАЕТ – Подобрете ги вашите проекти со овие забавни метални копчиња. Тие можат да бидат зашиени на облека, капи, ракавици, шалови, ранци, ракави за пиење, ќебиња, домашен декор и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-копчињата се совршени за вашиот проект и се перат во машина. НАПРАВЕНИ ВО САД-копчињата се врежани во нашиот Мрзлив објект Во Калифорнија За да создадете висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

R

Комплементите на стоката