.

.

Лажичка Кејт мулти -каиш сандали жени

Лажичка Кејт мулти -каиш сандали жени

DEN 1.67
Достапност

Облечени на деветте, треба навистина одличен чевли. Овие незгодни броеви додаваат инстант стил на сите ваши облеки за одмор. Материјал : Полиуретан горен; Рачно изработена постава/надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Детали за повеќе каиш со висина на пета со текстурална завршница; Лесно поставена влошка. Изматете ги женските сандали. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега го барате сè што правите.

R

Комплементите на стоката