.

.

Реверзибилна нараквица за кабелски стихови од розова кутија

Реверзибилна нараквица за кабелски стихови од розова кутија

DEN 1.33
Достапност

4мм Цврст кабел од не'рѓосувачки челик мазен заоблен удобност вклопување врв 25мм алуминиумски диск шарм реверзибилен целосен ротирачки центар за ротирање на центри со висока полирана завршница реверзибилна нараквица за кабелски стихови со розова кутија.

R

Комплементите на стоката