.

.

Персонализирана дива Кратс суштество моќ Детска крпа за плажа

Персонализирана дива Кратс суштество моќ Детска крпа за плажа

DEN 3.33
Достапност

Дозволете му на вашето дете да го помине денот на плажа или базен со дивите Кратти благодарение на оваа крпа за плажа на микрофибер. Оваа супер-мека и апсорбирачка крпа има специјален печатење на диви Кратс што може да се персонализира, така што е одличен подарок. Оваа персонализирана крпа за плажа е машина што се пее за ваша погодност и го суши вашето дете брзо за удобност. Персонализирана пешкир за плажа на суштеството на диви Кратс : Додадете кое било име, до 12 карактери. Направено од 100% супер-мек полиестер микрофибер. Машина за перење. Димензии : 60 "x 30". Абсорбента крпа ги суши децата брзо. Персонализиран подарок за лекции за лето или пливање. Погледнете ги сите крпи на.

R

Комплементите на стоката