.

.

Облека за бебешки девојчиња Гаранималс, облека од панталони, сет од 3 парчиња

Облека за бебешки девојчиња Гаранималс, облека од панталони, сет од 3 парчиња

DEN 1.33
Достапност

Бебе девојче ќе стајлинг во оваа симпатична облека со три парчиња поставена од Гаранималс. Измешајте ги и одговарајте на каросеријата со тексас слаби панталони за изглед што е тотално симпатичен. 3-парчиња сет вклучува : 2 каросерии и 1 пар панталони. Теловии : долги ракави; Затворање на дното; предна графика. Панталони : стајлинг за влечење; тесни фармерки. Теловии : 60% памук/40% полиестер; Панталони : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гаранималс со три парчиња облека за девојче.

R

Комплементите на стоката