.

.

Ноќта на вештерките за мажи и големи мажи Ова е мојата кошула за графички маички за костуми, 2-пакет, големини S-2XL

Ноќта на вештерките за мажи и големи мажи Ова е мојата кошула за графички маички за костуми, 2-пакет, големини S-2XL

DEN 0.33
Достапност

Среќен ден на Вештерките! Овој прекрасен 2-пакет графички тимови е токму она што ви треба оваа плашлива сезона. Совршен парови на графички печати со џек-о-фенер и скелети совршено со класичен тексас и патики за удобен, обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 'и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Ноќта на вештерките за мажи.

R

Комплементите на стоката