.

.

Sonic The Boys Boys на памук со кратки ракави, долги панталони и шорцеви, сет со 4 парчиња PJ, големини 4-10

Sonic The Boys Boys на памук со кратки ракави, долги панталони и шорцеви, сет со 4 парчиња PJ, големини 4-10

DEN 403.20
Достапност

Тој ќе забрза во кревет во овие неверојатни пижами на памук на еж! Измешајте и совпаѓајте ги врвовите и дното за бесконечна забава. Комплетот со четири парчиња вклучува : две врвови, шорцеви и панталони. Врвови : екипаж; кратки ракави; Дизајн на печатење. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична лента за половината; Цврста боја. Панталони : стајлинг за влечење; еластична лента за половината; печатење на сите. © Сега, сите права се задржани. Памук ПЈ не се отпорни на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба да се вклопат во силно . 100% памук. Машина за перење. Увезени. Sonic The Hedgehog Четири парчиња пижама поставена за момчиња.

R

Комплементите на стоката