.

.

Jewelersclub 14k злато позлатено сребро 1. карат бел дијамантски прстен за жени

Jewelersclub 14k злато позлатено сребро 1. карат бел дијамантски прстен за жени

DEN 799.84
Достапност

Облечена е со 14 K злато позлатено сребро и 1,00 тежина на карат од бели дијаманти. Овој достапен и стилски прстен од Jewelers Club е идеален за секојдневно носење; Без разлика дали сте на патување на девојче, забави, шопинг или само трчате по ред; Можете да го носите насекаде . дизајнирано да се носи ден во и ден : Вашиот нов 1,00 карат бел дијамантски прстен беше направен во полиран злато позлатено сребро, што значи дека овој прстен е исклучително издржлив и подготвен да го издржи тестот на времето.

R

Комплементите на стоката