.

.

Силиконски Ракавици Рерна Топлинско Изолирани Ракавици За Прсти Готвење Микробранова Нелизгачка Држач За Тенџере

Силиконски Ракавици Рерна Топлинско Изолирани Ракавици За Прсти Готвење Микробранова Нелизгачка Држач За Тенџере

DEN 175.84
Достапност

Декорација И Додатоци На масата Тип : Душеци И Влошки Стил : Модерен Дизајн : отпорен На Лизгање карактеристика : Еко-Пријателски Облик : Неправилен Материјал : Силиконска Боја : Портокалова : 8,5 x 9,8 CMUse : Пакување На Скара, Вклучувајќи : 2 x силиконска ракавица само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Дизајн : - отпорен. Функција : - Пријателски. Облик : Неправилни. Табела Декорација И Додатоци Тип : Душеци И Влошки. Стил : Модерен.

R

Комплементите на стоката