.

.

Активни Skort Active Skort, големини со 4-18

Активни Skort Active Skort, големини со 4-18

DEN 559.68
Достапност

За оптимално движење и максимална удобност, одлучете се за нашата мрежа Активен Skort од Avia. Таа ќе биде подготвена за каква било активност во ткаенината за влага за влага и стендксот на удобност? Давајќи her што треба да го изврши најдоброто. Еластична лента за половината за оптимална удобност. Означете бесплатно. Влага за губење. Супер мек. Спандекс удобно истегнување. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . Надворешен пантолона : 89% рециклиран полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Авиа Активен Skort за девојчиња.

R

Комплементите на стоката