.

.

Модерни летни девојки за сончање девојки крајбрежна графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

Модерни летни девојки за сончање девојки крајбрежна графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

DEN 607.84
Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : пливање, личност, вода, активности за слободно време, лето, лето, лето, лето, Сончање, базен, бикини, плажа. Дизајн од Ангела Никес. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

R

Комплементите на стоката