.

.

Вудро Вилсон . 28-Ми Претседател На Сад. Фотографирана Со Неговата Сопруга, Едит Болинг Галт Вилсон, Почетокот на 20 Век. Постер Печатење од

Вудро Вилсон . 28-Ми Претседател На Сад. Фотографирана Со Неговата Сопруга, Едит Болинг Галт Вилсон, Почетокот на 20 Век. Постер

DEN 1.67
Достапност

Вудро Вилсон (1856-1924). 28-Ми Претседател На Сад. Фотографирана Со Неговата Сопруга, Едит Болинг Галт Вилсон, ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Вудро Вилсон (1856.

R

Комплементите на стоката