.

.

Мулти -машина за килим, затегната Божиќна циклус, 18 30

Мулти -машина за килим, затегната Божиќна циклус, 18 30

DEN 381.44
Достапност

Направете го вашиот дом повеќе поканувачки со нашиот печатен современ домор. Природна машина за прицврстување на килим, 18 "x 30", природно. Изработен од Coir ,. Влакно изработено од лушпа од кокос, ова текстурално парче ќе ги задржи на отворено надвор, а во затворено малку почисто . лице на лицето со винил што не е на задниот дел. Да се ​​исчисти едноставно да се зафати или да се тресе. Направено во Индија.

R

Комплементите на стоката