.

.

AutoDrive Marshall XL Crowce Cover Cover

AutoDrive Marshall XL Crowce Cover Cover

DEN 2.67
Достапност

Додадете удобност, стил и заштита со овој комплет за лесно вклопување. Auto Drive Marshall XL Cast Cover Cover : Вклучува 1 капаче на предното седиште. Универзални корпи со висок грб. Додава удобност. Стил и заштита. Лесно за вклопување. Содржина на материјал : 90 проценти полиестер/10 проценти пена од ПЕ.

R

Комплементите на стоката