.

.

Светилка и Домување За Проекторот Acer PD525D-Ден Гаранција

Светилка и Домување За Проекторот Acer PD525D-Ден Гаранција

DEN 1.33
Достапност

Нова резервна Светилка и Домување за следните Модели На Acer : PD525 D. овој модул може да биде достапен и со инсталирана Оригинална сијалица.(Ве молиме глувчето повеќе за детали). . . Спецификации Светилка. . Спецификации. Податоци. . Производ Код. ПД525Д. Тип На Дел. Светилка и Домување. . Гаранција. 90 Дена. . Состојба. Ново. . Тип На Светилка. Оригинална Серија. . Достапни Попусти. Обем, Образовни, Големопродажни Сметки. . . Светилка и Домување За Проекторот Acer PD525 D - 150 Ден Гаранција.

R

Комплементите на стоката