.

.

Бела Вита Надет Втори Еспадрил клин прашка назад сандали

Бела Вита Надет Втори Еспадрил клин прашка назад сандали

DEN 1.67
Достапност

Еспадрили еднакво лето! Овие клинови покриени со јаже секогаш мора да ги имаат за топлото време. Надет Втори од Бела Вита има елегантен вегетански велур горниот со координативен поп -боја околу надворешната страна. Клин нуди стабилност и висината е совршена за целодневно носење. Овие чевли можат да бидат облечени за летна свадба или да бидат облечени за лежерна скара покрај базенот. 2 "клин -пета. Две опседнати меки крстосници на горниот дел од пети.

R

Комплементите на стоката