.

.

Дрво Врежан Животински Украс Повеќеслоен Врежан Занает Елен Украс Десктоп Декор

Дрво Врежан Животински Украс Повеќеслоен Врежан Занает Елен Украс Десктоп Декор

DEN 0.33
Достапност

Опис. ОВАА 3д елен дрвена фигурина, која е добро изработена од дрвен материјал. Одликуван со одлична изработка и нежен дизајн во форма НА 3д елен, тој е едноставен и елегантен. Погоден за домашна или канцелариска декорација, може да се користи и како декорација за забави. Тоа е прекрасен подарок или семејство или пријатели. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : дрво. - Големина : 18,10Х15, 10Х2, 50см/7, 11х5, 93Х0, 98ин. - Усвојување од добар дрвен материјал, кој е лесен, со исклучителна и фина изработка. - Облик на елен и деликатни детали, многу удобен и стабилен за ставање на маса. - Украсете ја вашата фестивалска забава, мебел и друго со овој прекрасен украс за да создадете силна фестивалска атмосфера. - Исклучителна форма На Елен, додадете забава во декорацијата на вашиот дом. Тоа може да додаде посебна атмосфера на вашите места. - Исто така може да се користи како десктоп или полица декорација, партија декорација, канцеларија украс и така натаму.

R

Комплементите на стоката