.

.

Декоративна перница за батик монограм, розова

Декоративна перница за батик монограм, розова

DEN 479.84
Достапност

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. ИДГ Батик Монограм Декоративна перница, розова : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на розова, портокалова и песок за оваа печатена декоративна перница. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Само чисто место.

R

Комплементите на стоката