.

.

Сина Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Сина Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 223.52
Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Сина Маичка Од Северен Скитуат го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Син Северен Скитуат отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

R

Комплементите на стоката