.

.

Божиќен Комплет За Покривање На Јорган Постелнина Крал Кралица Комплети Комплетни Зимски Божиќни Елки Снегулки Шема Мек Кревет Утешител Покритие Подарок

Божиќен Комплет За Покривање На Јорган Постелнина Крал Кралица Комплети Комплетни Зимски Божиќни Елки Снегулки Шема Мек Кревет

DEN 1720.80
Достапност

Навлаката за јорган е со скриен патент, може да го стави вашиот утешител/јорган/јорган во неа.Ние нема да штедиме напори да ви понудиме пријатно искуство за купување преку интернет. Двојна големина : 68 "x86" /173x218cm, 1 навлака за јорган + 1 куќиште за перница . Бледнеат отпорни и машина washable.

R

Комплементите на стоката