.

.

Гдфун Женски Секојдневен Печатење Во Боја Долг Ракав Лабава Врвка Со Качулка Со Качулка Врв--дуксери дуксери за жени

Гдфун Женски Секојдневен Печатење Во Боја Долг Ракав Лабава Врвка Со Качулка Со Качулка Врв--дуксери дуксери за жени

DEN 1.33
Достапност

Може да се носи за секојдневни секојдневни, канцелариски и семејни собири.Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или сувост : Стандардна Должина : Обичнаматеријал : оваа облека е изработена од плетена.83" ракав : 53см/20.—- преголем дуксер/женска облека/жени со половина патент дуксер/дуксер.47" должина : 70см/27. Спарете го со Секојдневни Панталони, Фармерки, Џогери Или Шорцеви И Патики или Мокасини за Повеќе Стилски Изглед.03" рамо : 57см/22. Одмор, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно носење, дом, работа, одмор.

R

Комплементите на стоката