.

.

Пинк Платинум девојки starвездички зимски пафери палто, големини 4-16

Пинк Платинум девојки starвездички зимски пафери палто, големини 4-16

DEN 0.67
Достапност

Поп ја оди бојата на овој светло палто од розово платина. Рејно се нарече и вода и отпорен на ветер, ова палто ја одржува пријатна и симпатична цела сезона. Материјал : школка, постава и пополнување : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : Застанете јака со прицврстена аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : школка отпорна на вода и ветер; Поставена од руно; Целокупната шема на виножито со печатење со starвезди. Девојки од виножито starвезда со палто со аспиратор од розова платина.

R

Комплементите на стоката