.

.

Суфански 3л Мал Котел За Прскање За Електрични Садови За Наводнување Дома Истурање Градина

Суфански 3л Мал Котел За Прскање За Електрични Садови За Наводнување Дома Истурање Градина

DEN 2.00
Достапност

Батерија со голем капацитет : Вградена батерија со голем капацитет од 2000 mah обезбедува до 8 часа време на работа, долго траење на батеријата и брзо полнење. Стартување со едно копче, автоматско наводнување : водоводот на растението може автоматски да наводнува со само две славини, нема потреба да го притискате прекинувачот долго време. Исто така одличен за антисепса кога е исполнет со алкохол. Два режима, прилагодување без чекори : може да се прилагоди со ротирање на млазницата 360°, од директен проток на вода до многу фина магла. Ве молиме, дозволете мали рачни отстапувања на мерењето во податоците.3 W* капацитет На Литиумска батерија : 2000m Ah* Време На Употреба : околу 3 часа* време на Полнење : Околу 4 часа* Големина : 20, 5x17x29, 5cm* количина : 1pcspackage вклучени : * вклучени : 1 x Наводнување Може, 1 X УНИВЕРЗАЛНА ПРСКАЛКА, 1 x Usb кабелски белешки : 1.7* влезна струја : 200 MA-300 MA* влезна моќност : 1.Спецификација : * материјал : пластика* Боја : виолетова, сина* Капацитет : 3 L* Влезен напон : 3., вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата. Исто така одличен за антисепса кога е исполнет со алкохол или средство за дезинфекција.

R

Комплементите на стоката