.

.

Stuple Industries Останете диви глам леопард графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од К. Кауфман

Stuple Industries Останете диви глам леопард графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од К.

DEN 1.67
Достапност

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : карпа, дивиот свет; Цицач; Животно; Надвор; Природа; Гепард, глам, геометриски. Дизајн од К. Кауфман.

R

Комплементите на стоката