.

.

Гербер бебе момче наметка и капа, сет на облека

Гербер бебе момче наметка и капа, сет на облека

DEN 2.67
Достапност

Симпатична и удобна! Наметка на Гербер и капаче за капаче зачувување на бебето. Мора да имате за новороденчиња и исто така прави одличен подарок за туширање. Сет со 2 парчиња вклучува : 1 капа и 1 наметка. Наметка : проширување на рамената за лесно вклучување и исклучување; Митен манжетни; Отворено дно за брзи промени. Потпирајте се на доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност . 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гербер со 2 парчиња наметка и капа поставена за бебе момче.

R

Комплементите на стоката