.

.

Пакет: Сива Пливачка Рамка Од Студио декор®

Пакет: Сива Пливачка Рамка Од Студио декор®

DEN 1550.88
Достапност

Прикажете ги вашите спомени за годините што доаѓаат со оваа прекрасна рамка за плови од Студио Декор. Вашата слика е сместена помеѓу две парчиња пластика отпорна на кршење, што ви овозможува да ги видите двете страни на фотографијата или уметничките дела. Греј. Достапно во повеќе големини. 6 рамки. Плови слика до избраната големина. МДФ. Висечкиот хардвер е претходно прикачен.

R

Комплементите на стоката