.

.

Дизни Мики Маус здраво светски starвезда икона расадник креветче музички мобилен телефон

Дизни Мики Маус здраво светски starвезда икона расадник креветче музички мобилен телефон

DEN 799.84
Достапност

Завршете ја вашата расадник на Дизни Мики Маус со музички музички мобилен телефон на Мики Маус. Одликувајќи се со две кадифен starsвезди и две икони силуети на Мики уши во кадифен, заедно со лик на глувчето Мики кој се врти нежно под крошна во стил на прстен, сите со смели бои на морнарицата, Хедер Греј и тексас сина, совршена за машка расадник. Мобилниот ја игра привлечноста на Брахамс за да го смири вашето мало момче да спие - одличен завршен допир за расадникот. Координира со колекцијата за постелнина за постелнина на Мики Маус, Здраво светски расадници. Оваа забавна музичка мобилна помош за смирување на вашето малечко за спиење, нежно вртејќи се на звуците на приспивањето на Брамс. Мобилните ликови висат под бела рингишпил со морнарица и бела мики и шема на starвезди кои се акцентирани со морнарицата на морнарицата . има ракав за ткаенина што ја покрива закривената рака на мобилни телефони, доаѓа во морнарички печати за тексас со сиви и бели starsвезди. Задебелени бои на морнарица, сива и тексас сина боја го прават ова совршен избор за расадник на мало момче.

R

Комплементите на стоката