.

.

Вистинска зделка сите природни закуски во ресторанот стил бела пченка тортилја чипс, Оз

Вистинска зделка сите природни закуски во ресторанот стил бела пченка тортилја чипс, Оз

DEN 73.28
Достапност

Овие чипови со тортиillaа со реална зделка се направени со органски пченка и други природни состојки. Тие имаат рецепт во стил на ресторан кој е без глутен и содржи 21g цело зрно по порција. Натопете ги во салса или сос од сирење за брза закуска, или сервирајте ги заедно со вашиот бурито или сендвич на оброкот. Пакетот вклучува девет индивидуални кеси кои секоја содржат 24 мл чипс од бела пченка тортилја. Направено со органско пченка. 21 g цело зрно по порција. Не-ГМО пченка. Рецепт без глутен. Кошер.

R

Комплементите на стоката