.

.

Цветни Високи Половини Бикини Дното

Цветни Високи Половини Бикини Дното

DEN 192.00
Достапност

Тука сме за цвеќиња од 60-тите и таа девојка од соседството. Изгледајте како слаткиот танг што сте Во Цветното Дно На Бикини Со Висок Струк, со ласкаво вклопување со висок струк за тоа чувство на ретро плажа. Стил со координативниот врв на бикини за да ја комплетирате атмосферата. . Цветна ткаенина. Дизајн Со Висок Струк. Целосно бикини назад. . Однесувај се убаво со мене. Немојте да се исушите. Миење раце само. Главни : 84% Полиестер 16% Еластан. Поставата : 100% Полиестер. Со Исклучок На Облоги. Цветни Високи Половини Бикини Дното.

R

Комплементите на стоката