.

.

Клипови За Хартија, Средни, Обложени Со Винил, Злато, Кутија За Клипови, Кутии

Клипови За Хартија, Средни, Обложени Со Винил, Злато, Кутија За Клипови, Кутии

DEN 95.84
Достапност

Клиповите За Хартија на брендовите у се дизајнирани да класифицираат која било канцеларија или работен простор. Облечени во класични бои што ги прави разноврсен додаток на секој декор. Чекор напред од основните канцелариски материјали, овие клипови за хартија може да се користат за канцелариски материјал, сврзувачки елементи, пликови и многу повеќе! Клип / Стегач Тип : Хартија Клипови; Клип/Стегач Трговија Големина : Медиум; Клип/Стегач Материјал (и) : Челична Жица; Винил; Клип/Стегач Боја (И) : Злато.Ова е пакет Од 10 Пакети1000 По Пакет Класичен финиш. Силниот и издржлив материјал може да собере големи купишта хартија. Изработени од висококвалитетен челик, што ги прави издржливи и еднократно. Работете со секој декор.

R

Комплементите на стоката