.

.

С 6 ИБЦ Адаптер 2 Бспф Празно Вентилација Врвот Пополнете Капа Нафта Вода Фарма Резервоар

С 6 ИБЦ Адаптер 2 Бспф Празно Вентилација Врвот Пополнете Капа Нафта Вода Фарма Резервоар

DEN 2.67
Достапност

Карактеристики : * ќе добиете нов И висококвалитетен Капак од кофа!* Користење на висококвалитетни материјали, висококвалитетен производствен процес, силен и издржлив, добар работен век . *Имаме капаци што дишат со една дупка, дишат со двојна дупка и не дишат за избор, како и опции за црвена, бела и црна боја, така што секогаш можете да го најдете 1 што ви се допаѓа.*Нашата вентилирана капа има вграден отвор за гасови и може да се отстрани за да се открие конец ОД 2" БСПФ.*Нашиот двоен излез капа има две 2" BSPF приклучоци за адаптери, славини и конектори.*Бел капак, достапен е за опрема за вода за пиење, материјалот на капакот зависи од деталите за храна : Материјал : ппцолор : црна,црвена,бела боја : Деталите се прикажани на сликата содржина на пакетот : 1 парчиња Кофа Лидноти : 1. Ве молиме внимателно проверете ја големината пред да ја купите.2. Поради разликата на компјутерскиот монитор, бојата може да биде малку . различно од сликата погоре. Ви благодариме за разбирањето.3. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-4мм.4. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

R

Комплементите на стоката