.

.

Bzdaisy Виножито Пријатели Деца Маица И Панталони Сет-Симпатична И Шарени Дизајн За Момчиња И Девојчиња-Совршен За Љубителите На Филмот И Цртан Филм, Училиште Или Игра

Bzdaisy Виножито Пријатели Деца Маица И Панталони Сет-Симпатична И Шарени Дизајн За Момчиња И Девојчиња-Совршен За Љубителите

DEN 3.00
Достапност

комплет маици и панталони со кратки ракави, Тема "Пријатели На Виножитото", детска облека, облека за деца со филмска тема, тв-драма-тематска облека за деца, облека со анимација за деца, облека со комична тема за деца, облека со тематика за игри за деца, облека со тематика на интернет за деца, трендовска детска облека, стилска Детска Облека Повеќе Опции За Големина : Покривање на опсег од 110 см до 170 см, погодна за деца од различни возрасни групи. Живописни Цртани Модели : Извонредните и живи цртани модели ја подобруваат разиграната привлечност, привлекувајќи ја наклонетоста на децата. Удобна Ткаенина : Изработена од врвни материјали, мека и пријателска за кожата, обезбедувајќи најголема удобност за децата.

R

Комплементите на стоката